Share Button

Duke pasur nje legjende 12 vjecare , hercules , Gjysme perendia greke , eshte tashme nje mercenar dhe tashme ai do “punesohet” nga Mbreti Thrace dhe vajza e tij per te mposhtur nje kryekomondant tirantik.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button