Share Button

Nje Demon , shpetuar dhe mbeshtetur qe femije nga nazistet , rritet per tu bere nje mbrojtes kunder forcave te erreta.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button