Share Button

Nje baba i divorcuar dhe vellai i tij , nje ish i denuar , gjejne nje zgjidhje te deshperuar ne menyre qe te shpetojne fermen e familjes ne Teksasin Perendimor.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button