Share Button

Ne nje udhetim me familjen ne shkretetiren afrikane , nje shkencetar ngaterron rrugen gabimisht dhe vritet nga nje diler armesh. E dashura e tij …

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button