Share Button

Gods of Egypt (2016) Me Titra Shqip HD Heroi i vdekshem Bek , ben aleance me zotin Horus kunder Set , zotit te erresires , i cili ka marre me force fronin e Egjipitit , duke vendosur mbreterine dikur te paqte dhe te fuqishme ne kaos e konflikt

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button