Share Button

Get a Job (2016) Me Titra Shqip Jeta pas diplomimit nuk eshte fiks sic e kane menduar Will dhe Jillian te cilet e gjejne veten te humbur ne detin e puneve te cuditshem. Por me ndihmen e familjeve , miqve ….

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button