Share Button

Filmi i Animuar me i sukseshem ! I pelqyer nga femihe dhe te rritur ! Frozen (2013) Me Titra Shqip HD .Kur mbreteresha e sapokurorezuar Elsa aksidentalisht perdor fuqite e saj per te kthyer cdo gje ne akull duke mallkuar shtepine e saj per nje dimer pa mbarim , motra e saj , Anna , bashkohet me nje malesor , drerin e tij lojcak dhe nje burre bore per te ndryshuar motin .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button