Share Button

Pasi nje adoleshent ka nje vegim qe ai dhe shoket e tij do vdesin nga nje rrezim avioni ai e parandalon kete gje dhe “vdekja” i ndjek ata duke i vrare 1 nga 1.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button