Share Button

Nje i apasionuar pas horrorit dhe shoket e tij punesojne nje kompani qe ka per sjell ne jete dhe horroret me te frikshem per klientet e saj.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button