Share Button

Pas nje kryengritje ne burg , ish kapiteni Captain Nascimento , tashme ne nje post drejtues si oficer sigurie i Rio Janeiro , perfshihet ne nje lufte politike qe perfshin qeverine dhe grupe paraushtarake .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button