Share Button

Viti 1997 ,Kapitenit Nascimento i duhet te gjeje nje zevendesues nderkohe qe perpiqet te mposhte dileret e droges dhe kriminelet perpara se Papa te arrij ne to Rio de Janeiro, Brazil.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button