Share Button

Ndersa mbreteria e tij po kercenohet nga turqit , princi i re Vlad Tepes duhet te behet nje monster qe dhe vete populli i tij i druhet ne menyre qe te mbroje familjen e tij dhe mbreterine.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button