Share Button

Dawn of the Planet of the Apes (2014) Me Titra Shqip Nje “komb” ne ngritje marjumuneve te modifikuar gjenetikisht dhe te udhehequr nga Cesar kercenohet nga nje bande njerzish te mbijetuar , nje dekate pas leshimit te virusit.

 Joy (2015) on IMDb
 Joy (2015) Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | KingFiles | UpFile | Uploaded

Share Button