Share Button

Nje Patrull e ruajtes se vendit ne Walmington i duhet te merret me nje femer gazetare dhe nje spiun gjerman nderkohe qe lufta e dyte boterore eshte ne prag.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button