Share Button

Ish kampioni i botes ne peshat e renda Rocky Balboa sherben si nje trajner dhe si nje mentor per Adonis Johnson . I cili eshte djali i rivalit te tij qe me pas u bene miq Apollo Creed

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | DepositFiles | UpFile | Uploaded

Share Button