Share Button

Nje luftetar “barbar” fillon hakmarrjen e tij kunder nje lordi te lig i cili sulmoi fshatin e tij dhe i vrau babain kur ishte i vogel.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button