Share Button

Nje detectiv i dekoruar , perfshihet ne vdekjen e nje taksisti takssie dhe kupton se e kan futur ne kurth ! Ai do shikoje gabimet e te kaluares vetem per te kuptuar se ai ishte shenjestra.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button