Share Button

Pasi shikojne parneret e tyre respektive duke vdekur , nje vrases me pagese nga New Orleans dhe nje detectiv Nga Washinton bejne nje aleance me qellim qe te mposhtin armikun e tyre.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button