Share Button

Bridget Jones’s Baby (2016) me Titra Shqip Fokusi i Briget ne jetes e saj si beqare dhe ne karrieren e saj nderpritet kur ajo ngel shtatezene . Situata komplikohet akoma me shume sepse ajo nk di me ke eshte por eshte vetem 50% e sigurte kush eshte babai i femijes.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button