Share Button

Nje polic i infilturar i Detroit , futet ne nje lagje te rrezikshme e gjitha e rrethuar me mure , me ndihmen e nje ish te denuari. Misioni i tyre ? Te fundosin nje Bos Krimi dhe te shkaterrojne planin e tij per te pushtuar qytetin.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button