Share Button

Nje boksier ne pension perpiqet te ndihmoje nje student te ri , Matthew Miller, i cili eshte ne shenjester te ngacmimeve . Nderkohe qe meson box dhe i ben balle ngacmuesve te tij , boksieri i ri…

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button