Share Button


Blue Is the Warmest Color (2013) Me Titra Shqip
Jeta e Adeles Ndryshon kur ajo takona Emma , nje vajze e re me floke te lyer blu , e cila do e lejoje ate te zbuloje deshirat dhe veten e saj si grua dhe si nje e rritur. Ne sy te te tjerve , Adele rritet , kerkon ne veten e saj , humb vetveten dhe e gjen veten e saj midis dashurise dhe humbjes,

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button