Share Button

Historia vendoset ne qytetin italian te Turin. Nje djalosh roman dashurohet keqazi me nje vajze te semure nga kanceri . Ai ben cdo gje te mundur qe ajo te bije ne dashuri me te dhe te shpetoje jeten e saj .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button