Share Button

Nje çift i ri adoptojne nje femije jetim endrrat dhe nightmaret e tij shfaqen ne menyre psiqike ndersa ai flen .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button