Share Button

Back in the Day (2016) Me Titra Shqip Nje Boksier i ri merret nen mbrojtjen e nje Bosi Mafie pasi e ema i vdes dhe i ati iken nga qyteti.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button