Share Button

Tragjedia godet nje cift te martuar , ne pushimet e tyre ne shkretetiren marokene , ne kete histori prekese perfshihen dhe 4 familje te tjera.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button