Share Button

Avatar (2009) Me Titra Shqip Nje Ushtar i paralizuar shkon me nje mision te vecantene henen Pandora .Misioni e ben ate te jete ne dileme midis ndjekes se urdhrave dhe mbrojtes te asaj qe ai e cuan shtepi.

A paraplegic marine dispatched to the moon Pandora on a unique mission becomes torn between following his orders and protecting the world he feels is his home.

 Avatar (2009) on IMDb
 Joy (2015) Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | KingFiles | UpFile | Uploaded

Share Button