Share Button

Nje burre kthehet me heret ne shtepi ku gjen gruan e tij duke e tradhetuar ne diten e pervjetorit te tyre te marteses. Ai e mban ate dhe dashnorin e saj te dy te zhveshur duke i kercenuar me arme derisa te vendosi cfare do beje ! Bazuar ne histori te vertete.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button