Share Button

Historia e dy te rinjeve nga Karolina e veriut , Landon Carter dhe Jamie Sullivan , shume te ndryshem nga njeri tjetri te cilet njihen pasi Landon po shlyen denimin e tij ne komunitet.

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button