Share Button

Nje vajze e re Australiane rrembhet dhe mbahet peng per 8 vite . Film me Titra Shqip bazuar ne historine e vertete te Natascha Kampusch .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

SHIKO

SHKARKO

Share Button