Share Button

Ne Shtete e Bashkuara te Amerikes , Solomon Northup , nje njeri i lire me ngjyre nga New York i poshtem , abuzohet dhe shitet si skllav .

IMDb
Trailer Me Titra Shqip

Shiko Filma Online

OpenLoad | VidTo | NosVideo | AuroraVid | Streamin | VodLocker

Shkarko Filma Online

UptoBox | UpFile | Uploaded

Share Button